GerKerkEarnewald

Geschiedenis

We zijn een Gereformeerde Kerk vanaf 21 februari 1900.
Onze gemeente werd gediend door de volgende voorgangers:

- ds. G.Melles van 24 augustus 1930 tot 28 april 1946
- ds. W.B.van Halsema van 6 maart 1955 tot 6 september 1959
- ds. S.de Jong van 8 januari 1961 tot 22 november 1964
- ds. J.F.Sollie van 28 maart 1965 tot 1 september 1968
- de heer J.Bolt van 1 oktober 1973 tot 1 juli 1976
- de heer A.Kok van 19 september 1976 tot 1 juni 1980
- de heer A.F.Klein van 9 november 1980 tot 30 april 1985
- de heer S.Stamhuis van 16 juni 1985 tot 1 september 1992
- ds. W.F.Schot van 1 april 1993 tot 1 oktober 2003
- de heer J.Drent van 1 oktober 2003 tot 15 oktober 2005
- mevr. M.Gort-Terpstra van 15 oktober 2005 tot 31 okt. 2008